top of page
ohaniper

Гранти Mercy Corps на відновлення для постраждалих від війни агро підприємств

Україна понад усе
Відновлення України

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps, за сприяння Фонду Говарда Г. Баффета, розширює Програму підтримки сільського господарства України для підтримки середнього агробізнесу(від 500 га до 3000 га) та суміжного бізнесу, які постраждали внаслідок війни та відновлення яких є критично важливим для фермерської діяльності домогосподарств, інших фермерів та життєдіяльності місцевої громади.

Гранти для постраждалих від війни агро підприємств

Програма підтримки сільського господарства України розглядатиме заявки від підприємств, що працюють у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях (за винятком територій, на яких ведуться активні бойові дії, а також територій, до яких обмежено доступ або на яких присутня висока загроза для життя та ведення господарської діяльності). Зокрема, підтримка таких підприємств розглядатиметься на територіях зі зниженим ризиком повторного ураження.


Фінансова підтримка у рамках програми буде спрямована на заміну зруйнованої або пошкодженої сільськогосподарської техніки, навісного обладнання, устаткування, будівель тощо.


Заявник повинен надати інформацію та підтвердження того, як війна вплинула на господарську діяльність підприємства, і як фінансова допомога сприятиме його відновленню. Також просимо додати обґрунтування потреби у фінансовій допомозі та пояснення, чому відновлення вашого підприємства неможливе без неї.

Заявки також будуть оцінюватися з урахуванням безпекових ризиків, визначених Mercy Corps.


Максимальний розмір фінансової допомоги становить 300 000 доларів США.

Учасники програми будуть відібрані на конкурсній основі. Пріоритет буде надано тим заявкам, які:

- Походять з територій, де аграрний сектор зіштовхнувся з новою реальністю, що характеризується постійною небезпекою, руйнуванням надійних ринкових систем, а також масштабним руйнуванням і розграбуванням фермерських господарств на деокупованих територіях.

- Матимуть позитивний вплив на відновлення постраждалих громад та сприятимуть життєдіяльності фермерських господарств і сільського населення шляхом застосування соціально орієнтованого підходу, спрямованого на користь місцевого населення, зокрема жінок та вразливих груп.

- Використовують бізнес-модель, яка передбачає вигідну співпрацю з домогосподарствами, що займаються сільськогосподарською діяльністю, або іншими фермерами, які ведуть натуральне господарство в цій місцевості. Прикладами такої співпраці можуть бути надання різноманітних сільськогосподарських послуг (наприклад, послуги з обслуговування техніки), постачання або виробництво різноманітних сільськогосподарських ресурсів (наприклад, кормів для тварин, добрив, насіння тощо), закупівля сільськогосподарської продукції або забезпечення доступу до ринків збуту тощо.


Умови участі у програмі:

- офіційна реєстрація та відсутність юридичних та правових обмежень для здійснення підприємницької діяльності відповідно до вимог українського законодавства;

- інвестування власних коштів у розмірі до 50% від суми фінансової допомоги. Розмір власного внеску визначається індивідуально і залежить від фінансових можливостей учасника програми.


13 переглядів
bottom of page