top of page

Грантове фінансування будівництва біогазових комплексів сільгосвиробниками

Оновлено: 10 бер.

Біогазовий комплекс

"БАЛТО-ЧОРНОМОРСЬКИЙ ФОНД СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ"


Грантове фінансування будівництва біогазових комплексів сільгосвиробниками. Дана Програма поширює свою дію на Полтавську, Кіровоградську, Черкаську, Хмельницьку, Вінницьку, Тернопільську, Закарпатську, Львівську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Волинську та Рівненську області України.


Благодійник надає благодійну допомогу Одержувачу для закупівлі необхідного обладнання для будівництва біогазового комплексу та генерації електроенергії, а також контролює та перевіряє загальнобудівельні роботи, підключення та погодження необхідних мереж згідно проєктно-кошторисної документації, якість виконання робіт генеральним підрядником.


Загальна потужність біогазового комплексу не повинна перевищувати 2,5 МВт/год. За умовами даної програми фінансується виключно купівля необхідного обладнання для комплексу з виробництва електроенергії та біогазу (біометану), розробка проєктно-кошторисної документації, підключення та погодження необхідних мереж й загально будівельні роботи фінансуються отримувачем допомоги. Гранична сума фінансування обладнання для біогазового комплексу – складає 7-м мільйонів доларів США (сім мільйонів доларів США).


Вибір необхідного обладнання, проєктної організації та генерального підрядника здійснюється виключно за погодженням з Благодійником. Благодійником заплановано надати благодійну допомогу, в межах фінансування даної Програми, орієнтовно для 5-ти (п’яти) Одержувачів благодійної допомоги.


Одержувачами є сільськогосподарські підприємства, які займаються господарською діяльністю в сільському господарстві не менше 5-ти років, не мають податкової заборгованості перед державою, володіють земельною ділянкою чи мають необхідну земельну ділянку на праві постійного користування необхідну для будівництва біогазового комплексу, розмір земельного банку складає не менше 1000 га, чистий дохід від реалізації товарів чи послуг за останній звітній рік складає не менше 80-ти мільйонів гривень, має значний потенціал відходів у одному з напрямків: рослинництво (солома, стебла кукурудзи, елеваторні відходи, тощо), тваринництво (гноївка ВРХ та свиней, курячий послід).


 
 
bottom of page